+48 503 138 767
·
office@moto-x.pl
·
pn - pt 8.00-16.00, sob. 8:00 - 14.00
Napisz do nas

Witamy na naszej nowej stronie internetowej

Po wielu latach efektywnej  i ciężkiej pracy postanowiliśmy przedstawić naszą ofertę w Internecie. Jest to też jeden z wielu zaplanowanych kroków mających związek z naszym rozwojem i rozpoczętymi inwestycjami.

Jest to też spełnienie oczekiwań i Państwa próśb. Na stronie staraliśmy się zebrać wszystkie niezbędne informacje, takiej jak: opis i charakterystyka naszych usług, opis asortymentu, oferta łodzi Parker, cenniki. Wykonaliśmy również sesję zdjęciową aby naszych nowym klientom uzmysłowić nasz potencjał i możliwości.

Jeśli posiadają Państwo jakieś uwagi, brakuje Wam istotnych treści - prosimy o informację, postaramy się to zmienić.

Jednocześnie wprowadzamy ujednoliconą formę komunikacji elektronicznej - w dziale kontakt podajemy nowe adresy e-mail związane z markami silników z naszej oferty.

W dziale realizacje, będziemy starali się pokazać wykonane przez nas montaże, kompleksowe instalowanie osprzętu na łodzi czy też zdjęcia przed i po np. awarii silnika.

Mamy nadzieję, iż treść i forma nowej strony internetowej przypadnie Państwu do gustu, ułatwi komunikację z nami, a nowym klientom uzmysłowi naszą gotowość do współpracy.

Poprzedni artykuł Następny artykuł

Informacje o cookie

Na stronie moto-x.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.