+48 503 138 767
·
office@moto-x.pl
·
pn - pt 8.00-16.00, sob. 8:00 - 14.00
Napisz do nas

Informacje o nas

Firma Moto-X Jarosław Narwojsz została założona w 2001 roku. Już od samego początku stawialiśmy na rozwój oferty, budowę marki, budowę relacji i współpracę z kontrahentami z Polski i Europy.

W pierwszych latach skupiliśmy się na obsłudze, sprzedaży i serwisie motocykli użytkowych oraz wyczynowych. Naszą ofertę i jakość usług docenili klienci nie tylko z Polski, ale także z Europy wschodniej. Do dziś mamy zaszczyt obsługiwać czołowych zawodników z Polski oraz zespoły motocrossowe  z Litwy, Łotwy i Estonii. Naszymi klientami są także firmy i osoby z Niemiec, które na arenie międzynarodowej rywalizują na motocyklach przygotowanych w ''JN Tuning''.

Z racji położenia na Mazurach (Giżycko) od samego początku istnienia firmy byliśmy również związani z “wodą”. Początki sprzedaży i serwisu motorowodnego związane były ze skuterami wodnymi, później do oferty dołączyły silniki zaburtowe, kończąc na największych jednostkach pływających nie tylko po Mazurach.

Współpracujemy z lokalnymi i europejskimi przedstawicielami renomowanych marek. Dzięki rzetelnemu i uczciwemu podejściu do naszych klientów i współpracowników, notujemy dynamiczny wzrost w sprzedaży i serwisie silników oraz łodzi motorowych. Elementem, który również w dużym stopniu wpływa na rozwój i wzrost sprzedaży są oryginalne części zamienne. Nie bez znaczenia jest również nasz serwis, który przez wielu naszych klientów uważany jest za najlepszy nie tylko na Mazurach.

Dla wielu z nas, firma Moto-X Jarosław Narwojsz jest “drugim domem”, miejscem gdzie rozwijamy nasze pasje i z ambicją podchodzimy do rozwiązywania problemów. Doceniają to nasi klienci, których ilość sukcesywnie rośnie.

Kolejnym elementem naszego rozwoju było podpisanie umów z topowymi markami motorowodnymi i rozpoczęcie sprzedaży jachtów i sprzętu wodnego dla każdego rodzaju klienta.

W czerwcu 2017 roku zakończyliśmy budowę nowej siedziby firmy przy głównej obwodnicy Giżycka. Powierzchnie magazynowe, biurowe oraz serwis mieszczą się w hali o kubaturze ponad 700m2. Jest to miejsce bardzo reprezentacyjne, do którego bardzo łatwo dojechać.

Liczymy na długotrwałe, partnerskie a czasem wręcz przyjacielskie relacje. Na naszej stronie internetowej staraliśmy się przedstawić Państwu naszą ofertę dość rzetelnie - zawsze jednak chętnie się z Państwem spotkamy w naszej firmie. Na miejscu możemy zademonstrować nasze rozwiązania, przedstawić pełną ofertę oraz nawiązać długofalową współpracę na “bardzo dobrych warunkach”.

W naszej działalności, najważniejszym elementem jest klient oraz sprostanie jego oczekiwaniom i wymaganiom. Nie dałoby się tego zrealizować gdyby nie posiadana wiedza i doświadczeni pracownicy.

Wirtualny spacer

Zobacz naszą firmę

Zobacz jak wyglądało nasze stoisko na Warszawskim Salonie Jachtowym 2021

https://my.matterport.com/show/?m=H8YNBVXC8wb

Informacje o cookie

Na stronie moto-x.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.