+48 503 138 767
·
office@moto-x.pl
·
pn - pt 8.00-16.00, sob. 8:00 - 14.00
Napisz do nas

110 Monaco


                    
                  110 Monaco

Parker Monaco 110, jest pierwszą z nowej serii łodzi od PARKER Boats powstałą we współpracy z Tony Castro Design.

Projekt ten łączy w sobie przestronny układ z najnowszymi wzorami łodzi. Silniki zaburtowe są bardzo wydajne i bardzo opłacalne, zapewniając wysokie osiągi i niską wagę w porównaniu z silnikami stacjonarnymi. Konstrukcja tego typu umożliwia podniesienie silników aby nie miały kontaktu ze słoną wodą.

Wnętrze oferuje układ odpowiadający każdemu klasycznemu statkowi. Łódź posiada 2 kabiny i łazienkę z oddzielnym pełnowymiarowym prysznicem. Na głównym pokładzie znajduje się duża część wypoczynkowa i kuchnia z lodówką na napoje. Oświetlenie odgrywa ważną rolę w tworzeniu odpowiedniej atmosfery, aby życie było łatwe i przyjemne.

Łódź wyposażona jest zarówno w szklany przesuwny dach, jak i kolejny przesuwany świetlik dachowy nad powierzchnią kokpitu.

Dostępna jest szeroka gama silników zaburtowych, zazwyczaj para silników o mocy 150 KM lub 300 KM dla uzyskania wysokich prędkości oraz obszerna lista dodatkowego wyposażenia.

Długość (m) 11
Szerokość (m) 3,63
Waga (kg) 6100
Załoga (max) 10
Kategoria projektowa B
Moc maksymalna (kW) 2 x 257,42
Zanurzenie (m) 0,5/0,85 (z silnikami)
Wysokość (m) 3,65 + 0,5 (radar)
Zbiornik paliwa (l) 700

Załączone pliki

Zobacz również

Informacje o cookie

Na stronie moto-x.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.