+48 503 138 767
·
office@moto-x.pl
·
pn - pt 8.00-16.00, sob. 8:00 - 14.00
Napisz do nas

660 Pilothouse


                    
                  660 Pilothouse

Firma Parker projektując 660 Pilothouse postanowiła osiągnąć dwa cele: zachować pełnię bezpieczeństwa w czasie pływania oraz stworzyć przestrzeń na pokładzie dla co najmniej kilku wędkarzy.

Zaletą tego modelu jest kadłub w kształcie litery V, który doskonale sprawdza się na morzu, dzięki niemu łódź jest stabilna a pływanie jest bezpieczne nawet przy dużych prędkościach i mało sprzyjających warunkach atmosferycznych.

Parker 660 Pilothouse to jedyny model w naszej ofercie posiadający kategorię B (RCD). Łódź osiąga prędkość 35 węzłów z silnikiem 150 KM. Jest to idealna łódź na wyprawy wędkarskie, dzięki przemyślanym rozwiązaniom konstrukcyjnym i perfekcyjnie zaprojektowanej ergonomice przestrzeni.

Ten model charakteryzuje się doskonałą komunikacją na pokładzie, duża liczba uchwytów i relingów pozwala na swobodne poruszanie się po łodzi nawet jeśli jest was na niej kilkoro.

Pokład łodzi oferuje dużą przestrzeń, służącą wędkarzom zarówno do uzbrajania sprzętu jak i oprawiania połowów. Liczne schowki i bakisty umożliwią szybkie i sprawne schowanie sprzętu, dzięki czemu zyskacie więcej miejsca do zrelaksowania się po zakończeniu wędkowania.

Dzięki prysznicowi pokładowemu, który stanowi standardowe wyposażenie, umycie łodzi po skończonych połowach stanie się przyjemnością. Ponieważ Parker 660 Pilothouse jest stworzony głównie z myślą o wędkarzach, wyposażyliśmy go w uchwyty na wędki znajdujące się na obu burtach oraz lampę pokładową.

Dodatkowo możesz zamówić stół wraz z krzesłami oraz zadaszenie bimini, aby w pełni cieszyć się swoją łodzią. Parker 660 Pilothouse to łódź oferująca nie tylko optymalny komfort i wysokiej jakości sprzęt, to łódź spełniająca oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników, po to aby w 100% cieszyć się czasem na niej spędzanym.

Model 660PH
Długość całkowita (m) 6,93
Długość kadłuba (m) 6,45
Szerokość (m) 2,5
Waga (kg) 1500
Ładowność max (kg) 790/950
Kategoria projektowa B/C
Moc silnika max (kW) 110,3
Załoga max 5/7
Wysokość całkowita (m) 2,68
Wysokość do linii wody (m) 2,36
Zanurzenie (cm) 32

Załączone pliki

Zobacz również

Informacje o cookie

Na stronie moto-x.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.