+48 503 138 767
·
office@moto-x.pl
·
pn - pt 8.00-16.00, sob. 8:00 - 14.00
Napisz do nas

750 Cabin Cruiser


                    
                  750 Cabin Cruiser

Parker 750 Cabin Cruiser wyznacza początek nowej serii łodzi, która wyróżnia się z jednej strony bardziej sportowym wyglądem z drugiej świetnymi właściwościami nautycznymi. Rewolucyjny kształt kadłuba jest pomyślany z myślą o dużych prędkościach, z zachowaniem pełni bezpieczeństwa.

Nowy model Parker 750 Cabin Cruiser został specjalnie zaprojektowany do osiągania wysokich prędkości, z zachowaniem komfortu pływania i płynności prowadzenia. Specjalna metoda laminowania GRP oraz odpowiednio skonstruowany kadłub z kilkoma wydrążonymi wgłębieniami pozwalają na osiągnięcie zawrotnej prędkości 35 węzłów (z silnikiem 150 KM). Instalując silnik o wyższej mocy - np. 250 KM osiągniesz prędkość aż 45 węzłów.

Przestronna łódź o sportowym charakterze, z 4 miejscami do spania (dwa miejsca w kabinie na dziobie, 2 po złożeniu stołu w sterówce), oddzielną toaletą z umywalką (opcja), kuchnią z kuchenką, zlewozmywakiem i lodówką. Głównym celem przy planowaniu przestrzeni łodzi było zachowanie sportowego klimatu w połączeniu z wygodą i funkcjonalnością. Tylny pokład pomieści rodzinę i przyjaciół, a nasz znak rozpoznawczy dodatkowe stanowisko sterowania, które zawsze możesz zamówić jako opcję, pozwoli Ci spędzać czas z najbliższymi, ciesząc się naturą przy pełnej prędkości.

Model P750CC
Długość całkowita (m) 7,5
Długość kadłuba (m) 6,95
Szerokość (m) 2,55
Waga (kg) 1860
Ładowność max (kg) 1150
Kategoria projektowa C
Moc silnika max (kW) 221
Załoga max 7
Wysokość całkowita (m) 2,7
Wysokość do linii wody (m) 2,3
Zanurzenie (cm) 38

Załączone pliki

Zobacz również

Informacje o cookie

Na stronie moto-x.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.