+48 503 138 767
·
office@moto-x.pl
·
pn - pt 8.00-16.00, sob. 8:00 - 14.00
Napisz do nas

750 Day Crusier


                    
                  750 Day Crusier

Parker 750 DayCruiser wyznacza początek nowej serii łodzi, która wyróżnia się z jednej strony bardziej sportowym wyglądem, z drugiej świetnymi właściwościami nautycznymi. Rewolucyjny kształt kadłuba jest zaprojektowany z myślą o dużych prędkościach, jednocześnie ma za zadanie zapewnić 100% bezpieczeństwa. Dzięki tak nowoczesnej konstrukcji łódź może osiągnąć prędkość 35 węzłów z silnikiem o mocy 150 KM i 45 węzłów z 250 KM.

Stanowisko sterowania zapewnia doskonałą widoczność. Dzięki temu możesz szybko reagować. Dodatkowo masz możliwość sterowania zarówno w pozycji siedzącej jak i na stojąco. Proponujemy też drugie stanowisko sterowania jako opcję. Kabina pomieści 4 osoby, które przenocują w wygodnych kojach: dwie osoby na łóżku z przodu kabiny, dwie kolejne po zainstalowaniu przestronnego łóżka w miejscu stołu. Łódź może zostać wyposażona w kabinę z toaletą morską, umywalkę, aneks kuchenny z kuchenką, zlewem i lodówką. Dla ułatwienia życia osób przebywających na pokładzie zaprojektowaliśmy kilka bardzo pojemnych schowków. Przestronny kokpit umożliwia wszystkim pasażerom czerpanie przyjemności z pobytu na łonie natury. Ciekawym rozwiązaniem są chowane w ściankę burty ławki, dzięki temu zyskujemy znacznie więcej miejsca na pokładzie i swobodną komunikację. W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa relingi i poręcze są zainstalowane na całej długości łodzi. Sportowy design, przemyślana konstrukcja i nowy kadłub to cechy, które pozwalają dzielić radość z przebywania na wodzie wszystkim użytkownikom Parker 750 Cabin Cruiser.

Model P750DC
Długość całkowita (m) 7,5
Długość kadłuba (m) 6,95
Szerokość (m) 2,55
Waga (kg) 1750
Ładowność max (kg) 1150
Kategoria projektowa C
Moc silnika max (kW) 221
Załoga max 7
Wysokość całkowita (m) 2,0 (2,5 bimini)
Wysokość do linii wody (m) 1,6
Zanurzenie (cm) 38

Załączone pliki

Zobacz również

Informacje o cookie

Na stronie moto-x.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.