+48 503 138 767
·
office@moto-x.pl
·
pn - pt 8.00-16.00, sob. 8:00 - 14.00
Napisz do nas

Silniki Mercury Mercruiser

Firma Mercury została założona przez Carl’a Kiekhaefer’a w 1939 roku. Niemal od razu stała się ona liderem w dziedzinie jednostek pływających, a każda jej kolejna innowacja, tylko potwierdza jej status.

Sukcesy Mercury wynikają z zaangażowania, wiedzy, bezkompromisowych standardów, jak i odwagi. Ta ostatnia pozwoliła, dzięki jednoczeniu decyzji i działań, doprowadzić firmę, na pozycję lidera.

Odwaga sprawia również, że firma wytwarza bardzo niezawodne silniki, mające wyjątkowe osiągi, oraz opracowywanie własnych stopów i konstruowania nowego osprzętu, a także zwiększających komfort pływania, śrub napędowych. W ofercie Mercury posiada również najlepsze części i akcesoria do łodzi.

Mercury oferuje następujące typy silników

  • silniki zaburtowe o mocach od 2,5 do 450KM
    Wybierając silnik zaburtowy z tak dużej liczbą dostępnych modeli, każdy znajdzie coś dla siebie. Firma oferuje małe, lekkie silniki o niedużej mocy – 2,5KM, jaki „potwora” - VERADO 400R o mocy 400KM. Ten ostatni jest przeznaczony dla osób o mocnych nerwach, które będą w stanie okiełznać drzemiącą w nim moc.
  • silniki stacjonarne benzynowe
    nadają do każdej łodzi. Jest to najbardziej wszechstronna linia w branży, która została zaprojektowana tak, aby zapewnić najlepszą żeglugę.
  • silniki stacjonarne Diesel
    Te serie silników wysokoprężnych, posiadają bardzo dobry moment obrotowy, który zapewnia super przyspieszenia, oraz skraca czas wchodzenia w ślizg. Dzieje się to już przy niskich obrotach. Silniki te zapewniają wspaniałe doznania z żeglugi. Dużą ich zaletą jest wysoka, w pełni profesjonalna jakość wykonania.

Zobacz również

Informacje o cookie

Na stronie moto-x.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.