+48 503 138 767
·
office@moto-x.pl
·
pn - pt 8.00-16.00, sob. 8:00 - 14.00
Napisz do nas

Mobilny serwis i naprawa łodzi

Prowadząc naszą firmę prawie 20 lat, zauważyliśmy jedną przypadłość - łodzie i jachty psują się zawsze w najmniej odpowiednim momencie.

Dzięki naszemu serwisowi mobilnemu (w obszarze polski północno - wschodniej) postaramy się zawsze pomóc w rozwiązaniu problemu. Oczywiście w zależności od jego formy i możliwości jego rozwiązania.

Przed naszym przyjazdem bardzo ważny jest wywiad (wstępna diagnoza problemu). Większość usterek wymaga wstawienia nowej fabrycznej części - część z nich posiadamy zawsze "od ręki" w naszym magazynie.

W ramach serwisu mobilnego proponujemy

  • naprawa układów sterowania hydraulicznego
  • serwis silników stacjonarnych i zaburtowych
  • proste naprawy instalacji elektrycznej
  • diagnostyka komputerowa silników
  • serwis skuterów wodnych

Oczywiście najlepszą formą zabezpieczenia przed awarią na wodzie (lub w porcie) jest regularny przegląd Państwa jednostek - zapraszamy do skorzystania również z tej usługi.

Zobacz również

Informacje o cookie

Na stronie moto-x.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.