+48 503 138 767
·
office@moto-x.pl
·
pn - pt 8.00-16.00, sob. 8:00 - 14.00
Napisz do nas

Zimowanie łodzi, jachtów, skuterów

Uzupełnieniem oferty sprzedaży oraz serwisu jachtów jest możliwość zimowania. Nasz teren i specjalna hala przygotowana jest do przyjęciu ponad 100 jednostek. 

Naszą rolą jest zabezpieczenie Państwa łodzi przed czynnikami zewnętrznymi i "nieproszonymi gośćmi". Teren jest pod stałym monitoringiem, a poruszanie się pomiędzy strefami w naszej firmie wymaga specjalnych uprawnień.

Położenie bezpośrednio przy obwodnicy Giżycka jest dużym udogodnieniem, a szeroki wjazd dostosowany do wjechania dużymi jednostkami ułatwia manewry.

Istnieje możliwość dodatkowego zabezpieczenia jachtu (na życzenie klienta) folią termokurczliwą, co dodatkowo zabezpiecza jacht przed czynnikami zewnętrznymi.

Długość zimowania i cena jest ustalana indywidualnie, w zależności od typu i wielkości łodzi.

Zobacz również

Informacje o cookie

Na stronie moto-x.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.